piątek, 22 lipca 2011

Troszkę humoru :)

Więc dzisiejszą National CoverGIRL jest chłopak :D 
Powinnam napisać dzisiejszym National CoverBoy
ale na okładce pisze GIRL więc nie będę dyskutować :)
Uważam że admini powinni to zmienić :) A wy jak sądzicie?

1 komentarz:

Evelina pisze...

ja tez
ksiezniczka334