piątek, 22 lipca 2011
Troszkę humoru :)
Więc dzisiejsz
ą
National CoverGIRL
jest
chłopak
:D
Powinnam napisać dzisiejsz
ym
National CoverBoy
,
ale na okładce pisze
GIRL
więc nie będę dyskutować :)
Uważam że admini powinni to zmienić :)
A wy jak sądzicie?
1 komentarz:
Evelina
pisze...
ja tez
ksiezniczka334
22 lipca 2011 03:04
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
1 komentarz:
ja tez
ksiezniczka334
Prześlij komentarz