piątek, 22 lipca 2011

Ostatnio byłam w starbazarze, i jakaś dziewczyna miała ciuchy(projekty) za 2SM!! Pózniej weszłam do jej SB. i okazalo się ze to prawda. Jej nick to Vikaka1995
Ciuchy za 2SM wystawia od czasu do czasu.Fajnie no nie? Akurat dziś około godz. 13:10 zaczeła wystawiac znów.ale jak narazie na tą chwile ma tylko ciuchy za SD!

EDIT:Dodaj komentarz i wygraj Prezent!!!

Brak komentarzy: