wtorek, 26 lipca 2011

Nowy HB - żakiecik :)

Jest to żakiet, bardzo drogi żakiet. Na obrazku widzimy że kosztuje 24sd! Znajduje się w sklepie Fallen Angel. Żakiet w realu :

Kupujecie?

Brak komentarzy: