sobota, 23 lipca 2011

Mam do Was takie pytanko!
Podoba Wam się blog i co byście zmienili tu? Tylko szczerze.:D
------------------------------------------------------------------------------------
Poszukuję redaktorki na okres próbny do konca sierpnia,
ktora dodawała by jakieś nowinki,,darmówki, itp.Jesli by się sprawdziła została by z nami na stałe.
Jesli ktoś chce niech zglasza się pod postem i niech napisze swój stardollowy nick:)

Jak by co mozna się zglaszać też do mnie " olax100 "

Brak komentarzy: