Konkurs na zapraszanie obserwatorów ! Zaprosisz jednego obserwatora-otrzymasz nagrodę! Za każdego zaproszonego do obserwatorów dostajesz nagrodę lub reklamę czego chcesz! Zaproszeni muszą podpisać się pod tym postem. Naprawdę warto! Każdy obserwator to dla nas jak sztabka złota. Chcesz być sztabką złota? Dodaj się do obserwatorów! Pamiętaj że jesteśmy wdzięczne za każdy komentarz! :)
Życzę Wam powodzenia ;)
Życzę Wam powodzenia ;)
2 komentarze:
zaprosiła mnie olax100
zaprosiła mnie olax100
Prześlij komentarz